Mikulášský turnaj mládeže 2019 – výsledky

V sobotu 14. prosince se uskutečnil ve žďárské sokolovně 2. turnaj Ligy Vysočiny mládeže, Mikulášský turnaj mládeže. Termínově se o týden opozdil, takže byl turnaj tentokrát bez čerta a Mikuláše, ale o mikulášskou nadílku mladí šachisté nepřišli.

V kategorii starších se utkalo 64 šachistů a šachistek z Vysočiny i jiných krajů. Zvítězil Filip Nezval z Durasu Brno stylem start-cíl – 7 bodů ze 7 partií. Druhé místo obsadil Rudolf Richter z Náměšti n. Osl. (6 bodů) a třetí místo získala Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře (5,5 bodu).

V kategorii mladších (27 hráčů) zvítězil Rostislav Jun z Chotěboře (8 bodů z 9 partií), druhý byl Daniel Srba ze Světlé n. S. (také 8 b.) a třetí místo vybojovala Lucie Šťávová z Náměšti n. Osl. (7 b.).

Výsledky:

kategorie starší .. chess-results.com/tnr499361.aspx?lan=5&art=1

kategorie mladší .. chess-results.com/tnr499362.aspx?lan=5&art=1

Fotogalerii z turnaje najdete zde .. vecerovizr.rajce.idnes.cz/Mikulassky_turnaj_mladeze_v_sachu_Zdar_2019/

Celkové pořadí LVM 2019/2020 po 2. turnaji je zde.