Šachy do škol – přebor ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod

Turnaje se zúčastnily žáci, kteří již mají zkušenosti ze soutěží a mírně pokročilí, boj na šachovnicích byl nesmlouvavý. Hrálo se sedm kol, tempem 15 minut pro každého hráče na partii.
V kategorii 1. stupně zvítězil Tomáš Němec, druhý skončil Matěj Jirák oba vybojovali pět bodů, o pořadí rozhodlo pomocné hodnocení, třetí místo vybojoval Jakub Atia, všichni tři žáci 5.C.
V kategorii 2. stupně zvítězil Jakub Satrapa se 100% ziskem bodů, zkušený  hráč Jiskry Havlíčkův Brod, na druhém místě skončil Michael Kubát, třetí Theodor Fabry.
Nejmladší účastníci přeboru byli žáci ze druhé třídy Peter Mojžyš, Ondřej Vlk, Matěj Zadina.
První tři v kategoriích obdrželi medaile, věcné ceny, všichni ostatní obdrželi věcné ceny, věnované ředitelem ZŠ a ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, jehož funkcionáři jsou vedoucími šachového kroužku na ZŠ.
Že se přebor mohl uskutečnit, patří poděkování zajména řediteli ZŠ Wolkerova Mgr. Miloši Fikarovi a Karlu Brodinovi ze ŠK TJ Jiskra HB.