Krajský přebor v rapid šachu 2014

Turnaj byl zároveň otevřeným Krajským přeborem Vysočiny jednotlivců a družstev a kategorií H18 a H20, D18 a D20 v tomto odvětví šachu. Nejlepším hráčem kraje a zároveň přeborníkem Vysočiny v rapid šachu jednotlivců se stal Štěpán Seidl hrající v této sezoně za ŠK Caissa Třebíč před Martinem Škodou z Gambitu Jihlava a Josefem Kratochvílem z Caissy. Ženy i juniorky vyhrála Simona Suchomelová ze Světlé nad Sázavou. Štěpán Seidl byl vítězem i H20, Tomáš Skořepa z Gambitu byl nejlepší z kategorie H18. Soutěž družstev ovládl Gordic Jihlava.

Podrobnosti k turnaji naleznete v přiložených propozicích, celkové výsledky turnaje pak zde. Nově bylo přidáno několik fotek od pořadatelů akce.

Předsedkyně KŠSV E.Kořínková předává J.Widerlechnerovi ocenění při příležitosti živ.jubilea

Pohled do hracího sálu

Nejlepší junior Tomáš Skořepa

Jirka Widerlechner potvrzuje, že jde opravdu o velikonoční turnaj

Nejlepší juniorka i žena turnaje – Simona Suchomelová

Oceněni byli i ti nejmladší

Čtyřčlenná družstva vyhrál Gordic Jihlava – V.Píza,R.Vincze,P.Švanda a L.Karásek

Vítězové turnaje : 1.Š.Seidl, 2.M.Škoda a 3.J.Kratochvíl