Podporuje KCTMŠ:

Kraj Vysočina
 
Spolupracujeme:

Kraj Vysočina
 
Mediální partner:

Vysočina news
 
Šachové stránky:

Novoborský šachový server

ŠSČR

Šachové správy
 
 

Okresní kolo přeboru družstev škol Třebíčska - výsledky

-- Soutěž mládeže --

Související články:

Hrálo se tempem 2x 15 min. pro každého hráče, soutěžilo se ve třech kategoriích:


 I.kategorie -  1.-5. tř. ZŠ -  6 družstev, hrálo se systémem každý s každým na 5 kol


  1. ZŠ a MŠ Valeč (Rtg prům.:1000, Kapitán: Mičánek Max / PH 1: 18 / PH 2: 33,25)
Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Body Partie Rtg prům.
1   Mičánek Max 1000 CZE   0 1 1 1 1 4,0 5 1000
2   Pavlíček Viktor 1000 CZE   0 1 1 1 1 4,0 5 1000
3   Hotový Petr 1000 CZE   1 1 1 1 1 5,0 5 1000
4   Filipec Milan 1000 CZE   1 1 1 1 1 5,0 5 1000
  2. ZŠ Kpt. Jaroše Třebíč (Rtg prům.:1000, Kapitán: Blaise Petr / PH 1: 17,5 / PH 2: 33,5)
Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Body Partie Rtg prům.
1   Blaise Petr 1000 CZE   1 1 1 1 1 5,0 5 1000
2   Krechler Jakub 1000 CZE   1 1 1 1 1 5,0 5 1000
3   Brabenec Daniel 1000 CZE   0   1     1,0 2 1000
4   Hejtmánek David 1000 CZE   0   ½     0,5 2 1000
5   Kasáček Lukáš 1000 CZE     1   1 1 3,0 3 1000
6   Pokorný Martin 1000 CZE     1   1 1 3,0 3 1000
  3. ZŠ Bartuškova Třebíč B (Rtg prům.:1000, Kapitán: Brada Petr / PH 1: 10,5 / PH 2: 14)
Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Body Partie Rtg prům.
1   Jalovecký Filip 1000 CZE   1 ½ 1 0 0 2,5 5 1000
2   Brada Petr 1000 CZE   1 1 1 0 0 3,0 5 1000
3   Auer Jan 1000 CZE   1 0 1 0 0 2,0 5 1000
4   Lipka Lukáš 1000 CZE   1 1 1 0 0 3,0 5 1000

4. ZŠ Týnská Třebíč Páťáci (Rtg prům.:1000, Kapitán: Neugebauer Erik / PH 1: 8,5 / PH 2: 5,5)

 5. ZŠ Týnská Třebíč Čtvrťáci (Rtg prům.:1000, Kapitán: Chromý Jakub / PH 1: 4,5 / PH 2: 1

  6. ZŠ Bartuškova Třebíč C (Rtg prům.:1000, Kapitán: Šín Martin / PH 1: 1 / PH 2: 0)

 

II.kategorie - 6.-9.tř ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnáz - 11 družstev:  hrálo se na 7 kol


 1. ZŠ Havlíčkova a DDM Mor. Budějovice Budí (Rtg prům.:1134, Kapitán: Šťávová Helena / PH 1: 25 / PH 2: 70,75)
Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body Partie Rtg prům.
1   Šťávová Helena 1308 CZE   1 ½ 0 1 1 1 1 5,5 7 1090
2   Šťávová Markéta 1178 CZE   1 ½ 1 1 1 1 1 6,5 7 1049
3   Šťávová Lucie 1049 CZE   1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1016
4   Honsa David 1000 CZE   1 0 1 1 1 1 1 6,0 7 1016
  2. ZŠ Náměšť n. O. Komenského (Rtg prům.:1165, Kapitán: Zezula Jakub / PH 1: 24,5 / PH 2: 85,5)
Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body Partie Rtg prům.
1   Zezula Jakub 1241 CZE   1 ½ 1 1 0 1 1 5,5 7 1100
2   Houška Dominik 1188 CZE   1 ½ 1 1 1 1 1 6,5 7 1048
3   Zezula Matěj 1115 CZE   1 0 1 ½ 1 1 1 5,5 7 1007
4   Kijonka Marek 1114 CZE   1 1 1     1 1 5,0 5 1000
5   Dufek Samuel 1000 CZE         1 1     2,0 2 1000
  3. ZŠ TGM Třebíč 8.M (Rtg prům.:1039, Kapitán: Michálková Viki / PH 1: 16,5 / PH 2: 52)
Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Body Partie Rtg prům.
1   Onderka Jan Adam 1000 CZE   0 1 0 0 0 1 0 2,0 7 1134
2   Michálková Viktorie Nela 1156 CZE   1 1 1 0 0 1 1 5,0 7 1052
3   Janák Vojtěch 1000 CZE   1 1 1 ½ 0 1 1 5,5 7 1023
4   Krotký David 1000 CZE   1 ½ 1 0 0 1 ½ 4,0 7 1000
 4. ZŠ Bartuškova Třebíč (Rtg prům.:1000, Kapitán: Šabacký Jan / PH 1: 13,5 / PH 2: 22,25)
 5. Katolické gymnázium Třebíč (Rtg prům.:1000, Kapitán: Šisler Jáchym / PH 1: 12,5 / PH 2: 25,5)
 6. ZŠ Týnská Třebíč Osmáci (Rtg prům.:1098, Kapitán: Zelený Ondřej / PH 1: 11,5 / PH 2: 19,5)
 7. ZŠ a MŠ Valeč (Rtg prům.:1000, Kapitán: Čierna T. / PH 1: 9,5 / PH 2: 18,5)
 8. ZŠ TGM Třebíč 9.M - I (Rtg prům.:1000, Kapitán: Svoboda Marek / PH 1: 9,5 / PH 2: 11,75)
 9. ZŠ TGM Třebíč 9.M - III (Rtg prům.:1000, Kapitán: Bulíček Adam / PH 1: 9 / PH 2: 17,5)
10. ZŠ TGM Třebíč 6.tř. (Rtg prům.:1000, Kapitán: Svoboda Tomáš / PH 1: 7 / PH 2: 6,25)
11. ZŠ TGM Třebíč 9.M - II (Rtg prům.:1000, Kapitán: Donée Babeta / PH 1: 1,5 / PH 2: 0)

 

III.kategorie  - SŠ, 21.11.2018 - pouze 2 družstva a dva vzájemné zápasy: 

 1. SPŠ Třebíč (Rtg prům.:1201, Kapitán: Zelený Tomáš / PH 1: 4 / PH 2: 0)

 

1   Zelený Tomáš 1802 CZE   1 1 2,0 2 1000
2   Škarvada Štěpán 1000 CZE   1 1 2,0 2 1000
3   Bubla Daniel 1000 CZE   1 1 2,0 2 1000
4   Nezveda David 1000 CZE   1   1,0 1 1000
5   Burian Ondřej 1000 CZE     1 1,0 1 1000

 

  2. Gymnázium Třebíč (Rtg prům.:1000, Kapitán: Nešpor Jan / PH 1: 0 / PH 2: 0

 

<

[ 17.12.2018, Eva Kořínková ]

[ Stáhnout v PDF ]

1   Nešpor Jan 1000 CZE   0 0 0,0 2 1802
2   Šindelář David 1000 CZE   0 0