Podporuje KCTMŠ:

Kraj Vysočina
 
Spolupracujeme:

Kraj Vysočina
 
Mediální partner:

Vysočina news
 
Šachové stránky:

Novoborský šachový server

ŠSČR

Šachové správy
 
 

Okresní kolo přeboru družstev škol Pelhřimovska v šachu

-- Soutěž mládeže --

Související články:

Pořadatelem  byl tradičně DDM Pelhřimov a hostil 15 družstev - 70 hráčů a hráček. Hrálo se systémem každý s každým a soutěžilo se ve třech kategoriích.

 I.kategorie -  1.-5. tř. ZŠ, 21.11.2018 -  6 družstev

1. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (Kolman Martin, Přikryl Radek, Lukáš Horák, Hovorka Jan, Rafaj Matěj) 

2. místo ZŠ Hradská, Humpolec (Filippou Christian, Paul Adam, Makovec Matěj, Pešek Jindřich, Roll Marek

3. místo ZŠ Hálkova, Humpolec (Čábera Richard, Boháč František, Dománek Stanislav, Buňata Vít)

4. místo ZŠ Senožaty

5. místo ZŠ Lukavec "A"

6. místo ZŠ Lukavec "B"

Nejlepším hráčem na první šachovnici byl Filippou CH., na 2. šachovnici Boháč F., na 3.šachovnici Makovec M. a na 4.šachovnici Buňata V.. 

II.kategorie - 6.-9.tř ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, 22.11.2018 - 7 družstev 

1. místo  GYOA Pelhřimov (Vyhnálek Jan, Ecler Matěj, Říčan Matouš, Kalina Jan, Petrák Matyáš),

2. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (Edr Michal, Přikryl Miloslav, Kaňková Nikola, Kasalová Nikola, Horák David)

3. místo Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, "A" Humpolec (Ferda Josef, Brabencová Aneta, Zachová Tereza, Šotola Petr). 

4. místo ZŠ Lukavec

5. místo ZŠ Hálkova, Humpolec

6. místo Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, "B" Humpolec

7. ZŠ Kamenice nad Lipou

Nejlepším hráčem na 1.šachovnici Edr M., na 2. šachovnici Ecler M., na 3. šachovnici Říčan M. a na 4. šachovnici Horák D..  

III.kategorie  - SŠ, 21.11.2018 - pouze 2 družstva:

1. místo GYOA Pelhřimov (Jaroš Jan, Kaňka Lukáš, Veřtát Jakub, Duong Nam Anh, Havelka Filip) a

2. místo Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, Humpolec (Klubal Jiří, Škaryd Tomáš, Zach Vojtěch, Hajčiar Jan, Doležálek Matěj).

 

První dvě družstva v jednotlivých kategoriích se nominovala do krajského kola přeboru družstev škol. 


Všem zúčastněným patří poděkování za hezké partie a reprezentaci svých škol. Postupujícím družstvům přejeme hodně štěstí do dalších bojů.

Drahomíra Kaňková

Výsledky zaslané pořadatelkou p. Kalinovou, které patří velké poděkování za pořádání okresního přeboru:

I. kategorie

II. kategorie

III. kategorie

[ 03.12.2018, Eva Kořínková ]

[ Stáhnout v PDF ]