Podporuje KCTMŠ:

Kraj Vysočina
 
Spolupracujeme:

Kraj Vysočina
 
Mediální partner:

Vysočina news
 
Šachové stránky:

Novoborský šachový server

ŠSČR

Šachové správy
 
 

Soustředění mládeže v Humpolci

-- Svazové informace --

Místo konání:

 

Sokolovna TJ Jiskra Humpolec, Tyršovo nám. 745, Humpolec

 

 

 

Pořadatel:

 

Šachový oddíl TJ Jiskra Humpolec

 

 

 

Účast:

 

TJ Jiskra Humpolec na soustředění zve domácí hráče a další zájemce KŠS Vysočina. 

 

 

 

Úhrada nákladů:

 

Mládežníci TJ Jiskra Humpolec mají náklady na trenérské zajištění zdarma.

 

Ostatní mládežníci KŠS Vysočina uhradí poplatek ve výši 50 Kč/den na trenérské zajištění.

 

Dospělí účastníci uhradí poplatek ve výši 100 Kč/den na trenérské zajištění.

 

Dopravu a stravu si účastníci zajišťují na vlastní náklady.

 

 

 

Stravování:

 

Pořadatel zajistí stravování v nedaleké restauraci.

 

 

 

Ubytování:

 

Zájemcům může pořadatel zajistit ubytování za rozumné ceny.

 

 

 

Trenérské zajištění:  

 

Skupina A: GM Robert Cvek, trenér 2 třídy

 

Skupina B: Pavel Brož, trenér 2 třídy

 

 

 

Vedoucí soustředění:  

 

Vladimír Ptáček, Krasoňov 14, Humpolec, tel.: 721 101 672, e-mail: vladaptacek@seznam.cz  

 

 

 

Organizační zajištění:  

 

Ing. Zdeněk Fiala, tel. 731 00 63 64, e-mail: chess.svetla@seznam.cz

 

 

 

Přihlášky:

 

Přihlášky zasílejte do 27. 6. 2018 na mailovou adresu chess.svetla@seznam.cz

 

 

 

Rozpis soustředění pro skupinu A:

 

Sobota 30. 6.
9:00 - 12:00    1. tréninkový blok: Taktika v šachové praxi
12:00 - 14:00 Oběd, relax
14:00 - 17:00 2. tréninkový blok: Typické pěšcové struktury
Neděle 1. 7.
9:00 - 12:00    3. tréninkový blok: Typické pěšcové struktury
12:00 - 14:00 Oběd, relax
14:00 - 17:00 4. tréninkový blok: Typické pěšcové struktury

 

 

Pondělí 2. 7.
9:00 - 12:00    5. tréninkový blok: Dámský gambit a vznikající pěšcové struktury
12:00 - 14:00 Oběd, relax
14:00 - 17:00 6. tréninkový blok: Dámský gambit a vznikající pěšcové struktury
Úterý 3. 7.
9:00 - 12:00    7. tréninkový blok: Robert Cvek a propočet
12:00 - 14:00 Oběd, relax
14:00 - 17:00 8. tréninkový blok: Robert Cvek a propočet

 

Středa 4. 7.
9:00 - 12:00    9. tréninkový blok: Robert Cvek na cestě od ELA 1250 k 2100
12:00 - 13:30 Oběd, relax
13:30 - 16:30 10. tréninkový blok: Robert Cvek na cestě od ELA 1250 k 2100

 

 

Rozpis soustředění pro skupinu B:

 

Sobota 30. 6.
9:00 - 12:00    1. tréninkový blok: Taktika v šachové praxi
12:00 - 14:00 Oběd, relax
14:00 - 17:00 2. tréninkový blok:
Jak samostatně trénovat
Neděle 1. 7.
9:00 - 12:00    3. tréninkový blok:
Proč a jak rozebírat své partie
12:00 - 14:00 Oběd, relax
14:00 - 17:00 4. tréninkový blok: Zahájení
Pondělí 2. 7.
9:00 - 12:00    5. tréninkový blok: Zahájení – Evansův gambit
12:00 - 13:30  Oběd, relax
13:30 - 16:30  6. tréninkový blok: Zahájení – Evansův gambit
Úterý 3. 7.
9:00 - 12:00    7. tréninkový blok: Základy koncovek
12:00 - 13:30  Oběd, relax
13:30 - 16:30  8. tréninkový blok: Základy koncovek

 

Středa 4. 7.
9:00 - 12:00    9. tréninkový blok: Robert Cvek na cestě od ELA 1250 k 2100
12:00 - 13:30 Oběd, relax
13:30 - 16:30 10. tréninkový blok: Robert Cvek na cestě od ELA 1250 k 2100

 

 

Různé:

 

Vezměte si s sebou šachový sešit a psací potřeby.

 

Dále si vezměte přezuvky a vhodné obutí do tělocvičny.

  

[ 02.06.2018, Eva Kořínková ]

[ Stáhnout v PDF ]